Whoozy Wieowie verkocht is een bericht van: Ber|Art

Whoozy Wieowie verkocht is een bericht van: Ber|Art
Whoozy Wieowie verkocht
Wieowie.nl Whoozy is overgenomen door Amerikaans bedrijf
De Nederlandse ‘people search engine’ Wieowie.nl komt in Amerikaanse handen. Met Wieowie kan je snel en effectief iemands digitale leven doorzoeken.
Kijk HIER voor de Wieowie / Whoozy WOW Factor van Berrie Pelser
Centroid Media, de in Groningen gevestigde eigenaar van Wieowie, komt voor 100 procent in handen van het Amerikaanse bedrijf kgb, een bedrijf dat informatiediensten levert via telefoon, sms en het internet. Dit maken beide bedrijven bekend. Financiƫle details zijn niet bekendgemaakt.
Personenzoekmachine Wieowie is gebouwd zodat je snel en effectief iemands digitale leven kan doorzoeken. Zo kan je snel vinden dat Bart Kappenburg, oprichter van Wieowie, 30 jaar oud is, wat zijn e-mailadres is en ook de namen van zijn familieleden zijn makkelijk terug te vinden. Zoeken naar bedrijven kan ook.
Van WieoWie zijn ook apps voor iPhone en Android beschikbaar. Daarnaast is het mgelijk een pro-account te nemen (19,95 euro per maand) die reclamevrij is, en meer support-opties geeft.
Spidering
Door middel van scraping en spidering doorzoekt Wieowie verschillende bronnen op internet, zoals Hyves, Schoolbank en De Telefoongids. Kgb noemt Centroids technieken voor real-time data-analyse, spidering en data-extractietechnologie een sterke aanvulling op zijn portefeuille.
Naast Wieowie.nl is Centroid Media ook eigenaar van whoozy.com (de internationale versie van Wieowie), kamer.nl, huizenvinder.nl, kamerplanet.nl, huizenmailer.nl, hotelvinder.nl, autorunner.nl en cuisinio.nl. Gezamenlijk zorgen deze sites maandelijks voor ruim 6 miljoen pageviews, aldus Centroid Media.
| Wieowie .nl | Whoozy. be | Whoozy .co.uk | Whoozy .com |
| Whoozy.de | Whoozy.dk | Whoozy.fr | Whoozy.es |
| Whoozy.it | Whoozy.se | Whoozy.ru | Whoozy.pl |
Het concept van Weiowie.nl en Whoozy is niet uniek. Er zijn online verschillende personenzoekmachines te vinden zoals bijvoorbeeld 123people.
Aan Hyped.nl vertelt Kappenburg dat er bij Centroid Media 8 mensen werken, voornamelijk developers. Kappenburg behoudt de dagelijkse leiding over Wieowie en Whoozy.
Ber|Art WordPress SEO Domein Magento Typo3 Google VPS Cloud Hosting Design at Ber|Art
Catergoriƫn: Cloud Computing, Domeinen, Google nieuws, Google seo, Hosting nieuws, Internet,
Magento, Overige, Security, seo, Webdesign, Webhosting, WordPress
Andere Weblogs: WordPress Host, Webwinkel Host, WPMU, European Cloud Computing
Vergelijkbare berichten: